فایل های درسی وآموزشی.تحقیق ,مقاله ,گزارشات کارورزی,,پاورپوینت
pic1 pic2 pic3 pic6 pic20

اطلاعیه فروشگاه

بازاریاب عزیز:با بازاریابی فایل های (فروشگاه فایل آراد) درآمد خود را روز به روز افزایش دهید. سپاسگزاریم

پاورپوینت آسیب های کودکان

 پاورپوینت آسیب های کودکان

 

24اسلاید


 آسیب های کودکان معضلی جهانی و رو به رشد

—آسيب هاي كودكان معضلي جهاني و روبه رشد است.  و بيشترين ميزان مرگ و مير از دوره كودكي تا بزرگسالي در اين سنين اتفاق مي افتد.
—هر ساله صدها هزار كودك بر اثر حوادث غيرعمدي و خشونت كشته شده و ميليون ها كودك ديگر نيز دچار عوارض و بيماري هاي ناشي از آسيب ها  مي شوند.
—در مورد هر یک از انواع آسيب هاي كودكان، مداخلات پيشگيرانه اي وجود دارد كه از بروز و شدت اين خطرات  مي كاهد. اساس اين مداخلات پيشگيرانه، شناخت و پيشگيري از حوادث عمدي و غيرعمدي است. 
—
 
 همه کودکان ارزشمندند
—پيمان‌نامه‌هاي مشخصی به منظور تامين حقوق كودكان در داشتن يك محيط زندگي سالم و ايمن و نیز حفاظت از آنها در مقابل آسيب هاي غيرعمدي و خشونت توسط دولت‌هاي مختلف به تصويب رسيده است. اين پيمان ها بر لزوم تشكيل موسسات، سرويس‌ها و تسهيلات استاندارد مسوول در قبال حفاظت از كودكان تاكيد مي‌ورزند.
—ايجاد ايمني، هميشه كار آساني نيست اما با پيگيري بيشتر مي توان به آن رسيد. كودكان در طي زندگي روزمره خود در معرض خطرات و آسيب هاي فراواني هستند و در مسير آن ها، انواعي از آسيب ها در كمين نشسته‌اند.
—شرايط فيزيكي، اجتماعي، فرهنگي، سياسي و اقتصادي محیط زندگی كودكان بسيار متفاوت است. شرايط محيطي زندگي كودكان تاثير مهمي بر سلامت و ايمني آنها دارد. 
—
   آسيب های كودكان يك اولويت بهداشتي 
—در سطح جهان، آسیب های غیرعمدی و خشونت از اصلي‌ترين علل مرگ و مير كودكان است و سالانه قریب 950 هزار مورد مرگ و میر افراد زير 18 سال را درپی دارد که در این میان آسيب هاي غيرعمدي عامل90 درصد اين مرگ هاست. بیشترین موارد مرگ ناشی از آسیب در بین كودكان 10 تا 19 ساله دیده می شود.
—حوادث ترافیکی در گروه سني 15 تا 19 سال، اولين عامل مرگ بوده و در گروه سنی 10 تا 14 سال در رديف دوم قرار مي‌گيرد.
—علاوه بر مرگ و میر،ده‌ها ميليون كودك به دنبال برخي از آسيب ها، به مراقبت‌هاي بيمارستاني نیاز پيدا مي‌كنند. اغلب اين كودكان با مجموعه ای از ناتواني‌ها و عوارض طولاني‌مدت از مرگ می گریزند.
—در فهرست حوادث با ضايعات و محدوديت‌هاي هميشگي براي كودكان زير 14 سال، حوادث ترافیکی و سقوط در بين 15 عامل اول قرار گرفته‌اند
—. در کل بیش از 95 درصد آسيب هاي غیرعمدی منجر به مرگ کودکان در کشورهای با درآمد پایین و متوسط اتفاق می‏‏‏افتد.

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file19_1939372_1534.zip118.6k

پاورپوینت آسیب شناسی سبک زندگی(آسیبهای خانوادگی)

پاورپوینت آسیب شناسی سبک زندگی(آسیبهای خانوادگی )   44 اسلاید   آسیبهای خانوادگی(فرزندداری) ماهواره ترویج خشونت   سهل و آسان نشان دادن کشتار و قتل و هرگونه جنایت با سلاح سرد و گرم، ترس بیننده را فرو می ریزد. هنگامی که بیننده ساعت های متوالی، چنین برنامه هایی را می بیند، گویا در کلاس آموزشی ترویج خشونت قرار گرفته است. این تاثیرپذیری بر روی کودکان و نوجوانان بیشتر و قابل تام ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پاورپوینت خونریزی خارجی

پاورپوینت خونریزی خارجی   62اسلاید همراه باتصویر   رعایت نکات ایمنی و پیشگیرانه با رعایت نکات ایمنی (استفاده از ماسک ، دستکش و ...) از سلامت فردی دمحافظت ر مقابل بیماری های عفونی نمایید.   ارزیابی میزان خون از دست رفته حجم خون در بالغین 70 سی سی به ازای هر کیلوگرم وزن بدن می باشد.   حجم خون در شیرخواران و کودکان کم سن 80 سی سی به ازای هر کیلوگرم وزن بدن می باشد. شدت از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پاورپوینت آشنايي با مقاله و مقاله نويسي

  پاورپوینت آشنايي با مقاله و مقاله نويسي 40اسلاید دلايل اهميت انتشارات 1- موضوع توسعه يافتگي در جهان   2- نقش انتشارات در شكل دهي شبكه اطلاعات جهاني   3- انتقال دانش از بخش تحقيقات به حوزه صنعت انگيزه هاي نگارش 1- كسب رضايت خداوند ابن خلدون جامعه شناس مسلمان مي گويد :شيفته آن بش كه دست ها و انگشتان تو مطالب سودمند و نيكي بنويسند كه در اين دنياي فريبنده يادگاري نيك از تو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پاورپوینت آشنایی با ستون فقرات و دیسک کمر

پاورپوینت آشنایی با ستون فقرات و دیسک کمر   9اسلاید همراه باتصویر تقس يم‌بندي ستون فقرات - ب خش گردني شامل ۷مهره - بخش پشتي ( سینه ای ) شامل ۱۲مهره - ب خش كمري شامل ۵ مهره - بخش خاجي ( ساکرومی ) شامل ۵مهره چسبيده - بخش دنبالچه شامل ۴مهره چسبيده   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه