گزارشات کارورزی.پاورپوینت,طرح های توجیهی,دستورالعمل ها,تحقیق,مقالات
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
pic5 pic2 pic4

پاورپوینت آموزش کار با نرم افزار Expert Choice 11

—پاورپوینت آموزش کار با نرم افزار Expert Choice 11
 
28اسلاید
 
 
همان طور که می دانید این نرم افزار برای اجرای تکنیک فرآیند تحلیل سلسله مراتبیAnalytical Hierarchy Process)) تولید شده است. آموزش این نرم افزار را طی یک مثال پی خواهیم گرفت.
—مثال ) یک فروشنده کالا در نظر دارد مکان جدیدی برای فروش محصولات خود ایجاد کند. معیارهای Criteria)) مهم از نظر این فروشنده عبارتند از هزینه اجاره محل، میزان تردد افراد، در معرض دید بودن و تعداد فروشگاههای رقیب همجوار. طی مطالعات صورت گرفته ۳ گزینه Alternative)) برای او وجود دارد.
 
 
.1غرفه ای از یک فروشگاه بزرگ : اکثر مشتریان این بخش افراد جوان و بازنشسته هستند اما هزینه اجاره در این مکان بالا است. (The mall)
 
 
.2محلی در خیابان اصلی مرکز شهر : اگرچه هزینه اجاره پایین است اما پس از غروب و در پایان هفته مشتری برای این بخش وجودندارد. Main St))
 
 
.3مرکز خریدی در حومه شهر: اگر چه مشتریان زیادی در این بخش وجو دارد اما رقابت با فروشگاه های مشابه در این بخش شدید است. SUB.CTR))
 
 
 
—سلسله مراتب انتخاب کاربری تجاری:
—
 
—مرحله اول ) ساخت سلسله مراتبی
—مرحله دوم ) مقایسه زوجی

به منظور تعیین بهترین مکان ابتدا ساخت سلسله مراتبی را ایجاد خواهیم کرد و به مقایسه زوجی خواهیم پرداخت و در انتها نتایج را مشاهده خواهیم کرد.

—

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1060_1927216_8082.zip932.5k

پاورپوینت تهويه صنعتي عمومي General Industrial Ventilation

  پاورپوینت تهويه صنعتي عمومي  General Industrial Ventilation 28اسلاید تهوية صنعتي عمومي General Industrial Ventilation •تهوية صنعتي عمومي يك اصطلاح كلي بوده و عبارت است از تزريق هوا به يك محيط بسته ، اتاق و يا ساختمان ونيز تخلية آن از چنين محيط ‌ هايي .     •تهوية صنعتي ممكن است بمنظور اهداف زير مورد استفاده قرار گيرد:     ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

پاورپوینت اصول كنترل ، بازرسي و تحويل تاسيسات و تجهيزات مكانيكي

پاورپوینت اصول كنترل ، بازرسي و تحويل تاسيسات و تجهيزات مكانيكي   31اسلاید همراه باتصویر اصول كنترل ، بازرسي و تحويل تاسيسات و تجهيزات مكانيكي مقدمه تاكنون موضوع تحويل كارهاي ساختماني در كشور ما ، امري ساده و تشريفاتي تلقي مي شده است . با اينكه دهها سال است كه كارهاي عمراني در كشور به صورت سازمان يافته و طبق برنامه انجام مي گيرد.ولي توجه عمده اين برنامه ها و سازماندهي آن فقط به تول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

پاورپوینت کتاب آشنایی با شیرهای صنعتی و تعمیر آنها  مؤلف : ابراهیم صالحی

  پاورپوینت کتاب آشنایی با شیرهای صنعتی و تعمیر آنها  مؤلف : ابراهیم صالحی  به زبان انگلیسی وفارسی   139اسلاید به همراه تصویر WHAT IS A VALVE?    A valve can be defined as a device in a fluid system which can stop, start, divide, blend, sample, or change the direction or amplitude of the fluid’s sound, pressure, temperature, velocity and flow or keep in ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

دانلودتحقیق گازهای مبرد و آشنائی با سیکل تبرید

دانلودتحقیق گازهای مبرد و آشنائی با سیکل تبریدفرمتword   33صفحه گازهای مبرد و آشنائی با سیکل تبرید: مقدمه اصول تئوریک سیکل تبرید منحنی مولیر و دیاگرام آنتالپی –فشار گازهای مبرد معرفی انواع گاز های مبرد(نام و فرمول شیمیائی) مقایسه پارامترهای گازهای مبرد گاز R134a و گاز R600a جایگزینی تجهیزات لازم برای تولید با R600a معرفی انواع روش های سیستم تبرید سیستم گازی جذبی تراکمی سیستم الکتریک ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان
پرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
بیشتر چه فایل هایی نیازدارید تادرسایت قرار دهیم؟