فایل های درسی وآموزشی.تحقیق ,مقاله ,گزارشات کارورزی,,پاورپوینت
pic1 pic2 pic3 pic6 pic20

اطلاعیه فروشگاه

بازاریاب عزیز:با بازاریابی فایل های (فروشگاه فایل آراد) درآمد خود را روز به روز افزایش دهید. سپاسگزاریم

پاورپوینت تجهیزات برودتی

پاورپوینت تجهیزات برودتی

 

23اسلاید

 

همراه باتصویر

مبردها ( Refrigerants )

مبرد ماده ای است که در یک سیکل تبرید و یا به صورت مستقیم نظیر یخ برای ایجاد سرما به کار می رود  و یا به زبان خودمانی تر سیالی ( مایعاتی که به راحتی بتوانند از مایع به بخار و یا بر عکس از بخار به مایع تبدیل شوند)

 

کتاب هنرستان: یک مبرد ماده ای است که با جوشاندن به آسانی به بخار و با تقطیر به مایع تبدیل می شود .

 

که حرارت را از داخل یک محفظه و یا اتاق ( مثلاً جایخی یخچال و یا سالن سرد ) می گیرد و آن ماده ( واسطه ) در اثر گرفتن حرارت در اواپراتور تبخیر می شود و سپس در کندانسور حرارت گرفته شده را پس می دهد که خود نیز باعث تغییر حالت ماده سرمازا از بخار به مایع می گردد .
به این سیالها ( واسطه های انتقال حرارت) مبرد گفته می شود معمولاً با حرف R که از اول کلمه Refrigerant به معنای سرما زا گرفته شده نشان می دهند.


زمانی که فشار مبرد کاهش می یابد دمای تبخیر آن پائین تر از دمای سیال تبخیر کننده ( مانند هوای داخل یک سالن سرد ) در اواپراتورمی باشد .
زیرا مبرد وظیفه آنرا دارد که گرمای سیال سرد شونده را دریافت و آنرا به محیطی دیگر انتقال دهد . بدین لحاظ فشار مبرد در مکانی دیگر افزایش می یابد تا دمای تقطیر آن بالاتر از دمای سیال تقطیرکننده ( مانند هوای محیط ) در کندانسور باشد .

بدین ترتیب مبرد می تواند گرمایی را که در قسمت اواپراتور جذب نموده، در قسمت کندانسور به سیال تقطیر کننده ( که محیطی نامحدود است ) انتقال دهد .
بدین ترتیب هرسیالی می تواند به عنوان یک مبرد به کار رود ولیکن مشخصات سیستم و عوامل دیگر باعث محدود شدن انتخاب نوع سیال مبرد خواهند شد.
یکی از عوامل محدود کننده بسیارمهم ، دماهای تبخیر و تقطیر مبرد می باشد.

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1041_1926708_5084.zip739.7k

پاورپوینت وسایل اعلام و اطفاء حریق

پاورپوینت وسایل اعلام و اطفاء حریق   26 اسلاید سیستم های اعلام حریق سیستم اعلام حریق، به مجموعه‌ای از قطعات الکترونیکی گفته می‌شود که وظیفه آشکارسازی حریق در اماکن مختلف را بر عهده دارند .   امروزه از سیستم های اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود تا خسارتهای ناشی از حریق را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساخ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پاورپوینت لوله های گردابی (Vortex tube)

پاورپوینت لوله های گردابی (Vortex tube)   40اسلاید ورتکس تیوب لوله ي مخصوص ايروديناميكي مي باشد كه با استفاده از يك منبع هواي فشرده معمولي ميتواند دو نوع هواي سرد و گرم تحويل دهد . تاریخچه پدیده ورتکس تیوب به طور تصادفی در سال1928 توسط George Rangue  (دانشجوی فرانسوی فیزیک) هنگامی که در حال ساختن یک پمپ گردشی بود کشف شد. در سال 1945 يك فيزيكدان آلماني به نام Rudolph H ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پاورپوینت تهویه مطبوع استخرهای شنای سر پوشیده

—پاورپوینت تهویه مطبوع استخرهای شنای سر پوشیده   32اسلاید   تهويه مطبوع استخرها يكي از مسايل مهمي كه در مراحل اوليه استخرها مورد توجه قرار مي گيرد،سرپوشيده و يا سر باز بودن استخر است.به عنوان يك قاعده كلي ،چه در استخرهاي سرباز و چه در استخرهاي سرپوشيده هدف نهايي كارفرما آن است كه مجموعه در اكثر اوقات سال قابل استفاده باشد.در مناطق گرمسير ،استخرها و پارك هاي آبي معمولا به صورت سرباز ساخ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

پاورپوینت افيو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ژن پلور ‍‍

پاورپوینت افيو‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ژن پلور ‍‍   7اسلاید تعریف تجمع مايع درحفره جنب است كه ندرتا يك بيماري اوليه است و بيشتر ثانويه به سايربيماريها ايجاد ميشود.     شايع ترين علت:برونكوژنيك كارسينوما     پاتوفيزيولوژي افيوژن مايع ممكن است ترانسودا يا اگزودا باشد. ترانسودا:فيلتراي پلاسما از خلال جدار عروق سالم اگزودا:ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه