فایل های درسی وآموزشی.تحقیق ,مقاله ,گزارشات کارورزی,,پاورپوینت
pic1 pic2 pic3 pic6 pic20

اطلاعیه فروشگاه

بازاریاب عزیز:با بازاریابی فایل های (فروشگاه فایل آراد) درآمد خود را روز به روز افزایش دهید. سپاسگزاریم

پاورپوینت تاثيردورکاری برسازمان هاي دولتی ايران

پاورپوینت تاثير دورکاری  بر سازمان هاي دولتی ايران

12اسلاید

چکيده محتواي فابل:

مقدمه: مفهوم دورکاري

—"دورکاري" نوعي شيوه کار است که به شاغل اجازه مي دهد بدون نياز به حضور در اداره تکاليف و وظايف حرفه اي خود را به دور از شيوه هاي  سنتي با انعطاف پذيري بيشتري انجام دهد که يکي از اصول توسعه آن فناوري اطلاعات است.
—"دورکاري"، مفهومي است که به شدت با تکامل فناوريهاي انفورماتيکي و توسعه شبکه هاي اينترنت و اينترانت گره خورده است.
—
 
— دورکاري خانگي (Home based Telework) : شاغل از خانه خود کار مي کند و از طريق رايانه، فاکس و يا ساير دستگاهها با اداره ارتباط برقرار مي کند. رايانه مي تواند به طور ثابت به شبکه اداره متصل باشد و يا مي تواند تنها براي ارسال و دريافت مورد کار با شبکه داخلي سازمان ارتباط بگيرد.
 
— دورکاري از مرکز ماهواره اي (satellite branch office): در اين روش، کار مي تواند در شعبه ويژه اي که توسط اداره راه اندازي شده است انجام شود. اين شعبه ويژه با شعبات معمولي شرکتها قابل تمايز است. به طوريکه شعبات معمولي با هدف پاسخگويي به مشترياني که در نقاط مختلف کشور زندگي مي کنند راه اندازي مي شود درحالي که شبعه مرکز ماهواره اي براي پاسخگويي به تمام اتصالاتي که از طريق رايانه هستند آمادگي دارد. به اين ترتيب شاغل مي تواند از طريق اين شعبه با اداره مرکزي تعامل و کار کند.
 
— دورکاري موبايل (mobile telework) :  در اين روش، کارمند از طريق اينترنت و يک دستگاه رايانه قابل حمل و ديگر ابزارهاي موبايل شامل تلفنهاي همراه هوشمند، رايانه هاي جيبي  (PDA) و ... کار مي کند. اين رايج ترين و ساده ترين روش دورکاري به ويژه براي خبرنگاران و بازرگانان است.
 
—دورکاري از طريق مرکز از راه دور (telecottages) : در اين روش، دورکاري در مراکزي که توسط يک کنسرسيوم شرکتي، يک شرکت مجزا و يا حتي توسط سازمانهاي دولتي ايجاد شده است انجام مي شود.
—

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file830_1883918_8162.zip144.2k

آخرین محصولات فروشگاه