فایل های درسی وآموزشی.تحقیق ,مقاله ,گزارشات کارورزی,,پاورپوینت
pic1 pic2 pic3 pic6 pic20

اطلاعیه فروشگاه

بازاریاب عزیز:با بازاریابی فایل های (فروشگاه فایل آراد) درآمد خود را روز به روز افزایش دهید. سپاسگزاریم

پاورپوینت بررسی مبانی نظری نفوذ

پاورپوینت بررسی مبانی نظری نفوذ

30اسلاید

چکيده محتواي فابل:

بیانات در دیدار با فرماندهان گردان های بسیج پیرامون موضوع نفوذ ؛(94/9/4)

 

 هدف نفوذ این است که[ افرادی که میتوانند در جامعه اثرگذار باشند، بکشانند به آن سمت مورد نظر خودشان. سمت مورد نظر عبارت است از تغییر باورها، تغییر آرمانها، تغییر نگاه‌ها، تغییر سبک زندگی؛ کاری کنند که این شخصی که تحت تأثیر نفوذ قرار گرفته، همان چیزی را فکر کند که آن آمریکایی فکر میکند؛ هدف نفوذ این است؛ نفوذ جریانی، نفوذ شبکه‌ای، نفوذ گسترده؛ نه موردی. اگر این نفوذ نسبت به اشخاصی انجام بگیرد که اینها در سرنوشت کشور، سیاست کشور، آینده‌ی کشور تأثیری دارند، شما ببینید چه اتّفاقی می‌افتد؟ آرمانها تغییر پیدا خواهند کرد، ارزشها تغییر پیدا خواهد کرد، خواستها تغییر پیدا خواهد کرد، باورها تغییر پیدا خواهد کرد.

 

مفهوم شناسی نفوذ

معنای لغوی نفوذ:

نفوذ در لغت به معنای خرق و تجاوز، اجراء، خلوص و ورود در وسط چیزی آمده است منافذ، مجاری نفوذ و رخنه است. در زبان فارسی نفوذ در معانی‌ای چون رخنه، رسوخ، سرایت، داخل شدن در چیزی، تاثیر و اثر کردن در چیزی، اعتبار، توانایی، و قدرت به کار رفته است.

دهخدا نفوذ را رسا و درگذرنده در هر کار دانسته و در فرهنگ معین نفوذ به معنی اثر کردن در چیزی یا داخل شدن در چیزی معنا شده است.

 

معنای اصطلاحی نفوذ:

نفوذ، شکلی از قدرت است؛ اما متمایز از کنترل، اجبار، زور و مداخله. نفوذ را می‌توان رابطه میان بازیگرانی دانست که به‌موجب آن، یک بازیگر، بازیگران دیگر را وادار می‌کند تا به ‌طریقی که خواست خود آنها نیست، عمل کنند.

توانایی فرد در تغییر دادن رفتار دیگران بدون داشتن موقعیت رسمی از طریق اثرگذاری بر افکار، رفتار، یا عواطف شخص دیگر را نفوذ گویند. در سیاست بین­ الملل ادعای یک کشور برای کنترل خاص و یا موقت بر فضا یا قلمرو خارجی نفوذ نامیده می ­شود.

 

رابطه نفوذ با قدرت

نفوذ، پاسخ رفتاری نسبت به اعمال قدرت و یا به‌عبارت دیگر، نتیجه‌‌ای است که از طریق به‌کارگیری قدرت حاصل می‌شود. اگر شخصی بتواند دیگری را متقاعد کند که عقیده‌اش را درباره یک یا چند موضوع تغییر دهد، رفتاری را انجام دهد و یا از انجام آن خودداری کند و به محیط پیرامون خود، به‌شکلی خاص بنگرد، در حقیقت نفوذ، تحقق یافته و "قدرت"، به‌کار گرفته شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file822_1883793_2840.zip2.3 MB

پاورپوینت کارگاه آموزشی آشنایی با اسناد خزانه اسلامی کوتاه مدت

پاورپوینت کارگاه آموزشی آشنایی با اسناد خزانه اسلامی کوتاه مدت   43اسلاید چکيده محتواي فابل: معرفی — اسناد خزانه اسلامی به عنوان ابزار مالی موضوع قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب 1 /9 /1384 محسوب شده و با امضای وزیر امور اقتصادی و دارایی صادر و در تاریخ سررسید توسط دولت بازخرید می‌شوند. این اوراق ماهیت بدهی دارند و در قبال حساب‌های پرداختنی دولت به طیف وسیعی ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

پاورپوینت انتقال جرم در تقطیر غشایی اسمزی(OMD)

پاورپوینت انتقال جرم در تقطیر غشایی اسمزی(OMD) 56اسلاید همراه بانمودار فرمول جدول چکيده محتواي فابل: اسمز معکوس:  منظور از اسمزمعکوس عبور یک حلال مانند آب از یک غشای چگال است که نسبت به حلال تراوا است (A)، اما نسبت به حل شونده (ها) ناتراوا است (B) (مانند یونهای غیر آلی).       فرآیند اسمز بعنوان یک فرآیند تفکیک مفید نیست، چرا که حلال در جهت اشتباهی منتقل می شود که این به ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

پاورپوینت کتاب آیین زندگی احمد حسین شریفی

پاورپوینت کتاب آیین زندگی  احمد حسین شریفی 210اسلاید چکيده محتواي فابل: فهرست: معناشناسی علم اخلاقمعنی لغوی و اصطلاحی اخلاق تعريف علم اخلاقاخلاق توصيفياخلاق هنجاريفرااخلاقاخلاق كاربردياهميت و جايگاه اخلاق كاربرديرسالت اخلاق كاربردياخلاق دانشجوییضرورت مطلق تحصيل علم از ديدگاه اسلامبرخي از شرايط علم آموزيدانش اندوزي و پارساييموانع دست يابي به علم حقيقيپيروي از حدس و گمانتقليد كوركورانهتمايل ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه