فایل های درسی وآموزشی.تحقیق ,مقاله ,گزارشات کارورزی,,پاورپوینت
pic1 pic2 pic3 pic6 pic20

اطلاعیه فروشگاه

بازاریاب عزیز:با بازاریابی فایل های (فروشگاه فایل آراد) درآمد خود را روز به روز افزایش دهید. سپاسگزاریم

پاورپوینت فصل 6 تئوری پرتفلیو

پاورپوینت فصل 6 تئوری  پرتفلیو

دانلود پاورپوینت تئوری پورتفولیو (فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)

31اسلاید

چکيده محتواي فابل:

لغت پرتفلیو در عبارت ساده:

ترکیبی از داراییها که توسط یک سرمایه گذار برای سرمایه گذاری تشکیل میشود. این سرمایه گذار میتواند یک فرد یا یک موسسه باشد.

 

از نظر تکنیکی یک پرتفلیو می تواند برگیرنده مجموعه ای از داراییهای واقعی و مالی سرمایه گذاری شده یک سرمایه گذار باشد. مطالعه تمام جنبه های پرتفلیو مدیریت پرتفلیو نام دارد.

 

در این فصل به تجزیه و تحلیل مدل تئوری کلاسیک پرتفلیو که توسط مارکوئیتز ارايه شده است خواهیم پرداخت و سپس یاد خواهیم گرفت چگونه از طریق مدل تک شاخص(تک عامل)بتوانیم فرآیند بدست آوردن ورودی های این مدل را تسهیل کنیم.

 

مدل مارکوئیتز

در سال ۱۹۵۰ هری مارکوئیتز مدل اساسی پرتفلیو را ارايه کرد که مبنای برای تئوری مدل پرتفلیو قرار گرفت. مارکوئیتز اولین کسی بود که مفهوم پرتفلیو و ایجاد تنوع را به صورت روش علمی بیان کرد. او به صورت کمی نشان داد که:

 

 

 چرا و چگونه تنوع سازی پرتفلیو می تواند باعث کاهش ریسک پرتفلیو یک سرمایه گذار شود.

 

مارکوئیتز درصدد برآمد تا روشها و ایده های موجود را در قالب یک چارچوب رسمی سازماندهی کرده و به این سوال اساسی پاسخ دهد:

 

آیا ریسک پرتفلیو با مجموع ریسک اوراق بهادار منفرد که روی هم پرتفلیو را تشکیل می دهند برابر است؟

 

مارکوئیتز با ارايه روش اندازه گیری ریسک پرتفلیو به محاسبه ریسک و بازده مورد انتظار پرتفلیو پرداخت.

 

مفهوم پرتفلیو کارا

پرتفلیو کارا به معنای ترکیب مطلوب اوراق بهادار به نحوی است که ریسک آن پرتفلیو در ازای نرخ بازده معین به حداقل رسیده باشد.

مفروضات اساسی مارکوئیتز مبنای مدل او را شکل میدهد. طبق مفروضات مارکوئیتز سرمایه گذاران بازده را مطلوب دانسته و از ریسک گریزان هستند بعلاوه در تصمیم گیری منطقی عمل می کنند و تصمیم گیری هایی اتخاذ میکنند که باعث حداکثر کردن بازده مطلوب آنها می شود. بنابر این:

مطلوبیت سرمایه گذاران تابعی است از بازده مورد انتظار و ریسک که این دو عامل پارامترهای اساسی تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری هستند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file395_1868159_2618.zip1.4 MB

پاورپوینت استاندارد حسابرسي 560 رویدادهای پس از تاریخ ترازنامه

پاورپوینت استاندارد حسابرسي 560  رویدادهای پس از تاریخ ترازنامه 8اسلاید چکيده محتواي فابل: کلیات: هدف استاندارد ¨ارائه استانداردها و راهنماييهاي لازم درباره: مسئوليت‌ حسابرس‌ نسبت‌ به‌ رويدادهاي‌ پس‌ از تاريخ‌ ترازنامه   رويدادهاي‌ پس‌ از تاريخ‌ ترازنامه: رویدادهای بين‌ تاريخ‌ ترازنامه‌ و تاريخ‌ گزارش&zwn ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

پاورپوینت ورود سینما به ایران

پاورپوینت تاریخچه ورود سینما به ایران 13اسلاید چکیده محتوای فایل: ورودسینما به ایران žمظفرالدينشاه در فروردين سال ۱۲۷۹ از تهران به مقصد اروپا حرکت کرد. در اين سفر بود که با سينما آشنا شد. در سفرنامهٔ مبارکه مظفرالدينشاه آمده است که شاه روز يکشنبه هفدهم تير ۱۲۷۹ به اتفاق ميرزا ابراهيم خان عکاسباشی به تماشای دستگاه سينموفتوگراف و لانترن ماژيک رفته است. اين حادثه پنج سال پس از رواج اختراع برادران ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

پاورپوینت عکس‌های مشهور جهان

پاورپوینت آشنایی با عکس‌های مشهور جهان 28اسلاید تجزیه تحلیل 28عکس مشهور چکیده محتوای فایل: عکس1   1827فرانسه- اصطبل و کبوترخانه : این تصویر مبهم یکی از نخستین عکس‌های گرفته شده به وسیله آدمی است. مخترع فرانسوی به نام نيسه‌فور نيپس  Nicéphore Niépce و برادرش کلود از سال 1793 ، روی روش‌های مختلف عکسبرداری کار می‌کردند. آنها چون مواد حساس به نور م ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

پاورپوینت اجزای دوربین های دیجیتال

پاورپوینت اجزای دوربین های دیجیتال 63اسلاید چکیده محتوای فایل: قسمتهای مختلف دوربین: žبزرگ یا کوچک ،ارزان یا گران، ساده یا پیشرفته ، در همه حالات یک دوربین از این قسمتها تشکیل شده است: žچشمی، شاتر، دیافراگم، لنز، نورسنج و در مورد خیلی از دوربینها فلاش . žبرنامه های آماده ای که در دوربین هستند تا تصمیم بگیرند که قسمتهای مختلف دوربین چگونه با یکدیگر به طور اتوماتیک کار کنند، یک امری عادی در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

آخرین محصولات فروشگاه