گزارشات کارورزی.پاورپوینت,طرح های توجیهی,دستورالعمل ها,تحقیق,مقالات
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
pic1 pic2 pic4 pic4

اطلاعیه فروشگاه

دوستان گرامی ضمن تشکرازانتخاب شما .لطفا درفرآیند خرید تمام اطلاعات موردنظر را وارد کرده تا بامشکلی برخورد ننمایید. درصورت مواجه شدن باهرمشکلی گزینه پشتیبانی دربالای صفحه راکلیک کرده ومشکل خودرابیان نمایید دراسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود. بااطمینان ازصفحه ماخرید نماییدسپاس ازلطفتون

دستورالعمل ايمنی و بهداشت

دانلود دستورالعمل ايمنی و بهداشت فرمتdoc

3صفحه

هدف :

پياده سازي سيستمي به منظور تحت کنترل درآوردن شرايط ايمني ، بهداشتی و محيطي کارخانه و سعی در انطباق آن با قوانين ايمني دولتي و بين المللي .

2- محدوده اعتبار :

اين دستورالعمل ، کليه محيط هاي کاري درون سازمان را در بر مي گيرد .

3- مسئوليتها :      

3-1- مسئوليت اجراي اين دستورالعمل بر عهده مسئول بهداشت و ايمني است . مسئول بهداشت و ايمني نماينده مدير عامل در سازمان است .

3-2- نماينده مديريت مسئوليت نظارت بر حسن انجام کار را بر عهده دارد .

3-3- کليه واحدهاي شرکت نيز موظف به همکاري با مسئول بهداشت و ايمني مي باشند .

4- روش انجام كار :

 مسئول بهداشت و ايمني مسئوليت نظارت بر ايجاد محيط کاري ايمن و اجراي قوانين ايمني وضع شده توسط وزارت کار ، را بر عهده دارد . مسئول بهداشت و ايمني قوانين دولتي را به کارمي گيرد ، نيازهاي داخلي را تعريف مي کند و براي تضمين انجام خواسته ها سيستم هاي مقتضي و مناسب را شناسائی و اجرا مي نمايد . همچنين با نمايندگي ها در ارتباط است تا در صورت نياز با حضور مميزان و بازرسان دولتي ، زمينه براي اخذ گواهينامه ها ي مناسب ايمني و محيطي فراهم شود .

 کميته حفاظت فني و بهداشت با حضور نماينده مديريت ، مدير توليد ، مدير کيفيت ، مدير اداري ، مدير فني مهندسي ، مدير مهندسي صنايع و مسئول ايمني و بهداشت در سازمان نتشکيل مي شود . اين کميته هر 6 ماه يکبار تشکيل جلسه مي دهد و تمامي موارد ايمني ، بهداشتي و مسايل ارگونومي را مورد بحث و بررسي قرار مي دهد و سوابق را در فرم صورتجلسات ثبت مي نمايد . تصميم هاي اتخاذ شده در اين جلسه ها با تصويب مدير عامل قابل اجرا خواهد بود .

 نيازمندي کارکنان و واحدها به حفاظت و ايمني فردي مانند عينک ايمني ، کلاه ايمني ، دستکش ، گوشي ، شرايط محيطي و ... انواع تجهيزات ايمني و انواع وسايل در کميته مشخص مي شود . در اين راستا ، استاندارد داخلي شرايط ايمنی و محيطی (SIPR001) توسط کميته تدوين و مورد استفاده قرار مي گيرد . در مکانهايي که استفاده از تجهيزات ايمني ضروري است ، بايد از علائم هشدار دهنده استفاده کرد .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file25_1765173_4142.zip18.1k

پرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
بیشتر چه فایل هایی نیازدارید تادرسایت قرار دهیم؟