محبوبترین محصولات

دانلود گزارش کارآموزی عیب یابی سیستم انژکتوری فرمتdoc

دانلود گزارش کارآموزی عیب یابی سیستم انژکتوری

44صفحه

چکيده محتواي فايل:

مقدمه

پروژه ای که در پیش رو دارید به منظور راهنمایی دانشجویان و کسانی که علاقه به تعمیرات خودروی پراید مجهز به سیستم انژکتور جدید ( JOHNSON CONTCOLS ) دارند تهیه و تدوین گردیده است. امید است که دانشجویان عزیز با مطالعه دقیق این پروژه ضمن آشنایی با سیستم سوخت‌رسانی جدید و اجزاء آن با نحوه عیب‌یابی صحیح قطعات نیز آشنا شده و روش‌هاي عیب‌یابی خود را با دستورات ارائه شده در این پروژه هماهنگ کرده تا علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، رشد کیفی در کلیه زمینه‌ها حاصل گردد.

 

فصل اول

 

آشنایی کلی  با مکان کارآموزی :

 

مکان کارآموزی تعمیرگاهی با مساحت 200 متر مربع که دارای  دو قسمت میباشد.قسمت تعویض روغن و خدمات فنی خودرو.قسمت خدمات فنی خدماتی نظیر مکانیکی،جلوبندی،عیب یابی و............

میباشد که توسط دو استاد کار با تجربه با مدرک دیپلم فنی و فوق دیپلم فنی فعالیت می کنند.این تعمیرگاه مجهز به دستگاه بالانس چرخ،دستگاه دیاگ و تنظیم زوایای چرخ میباشد.مکان این تعمیرگاه در شهرستان فلاورجان-روستای شرودان میباشد.

 

 

فصل دوم

آموخته‌هاي تئوري

          آنچه در اين دوره‌ي كارآموزي آموخته شد را مي‌توان به دو دسته‌ي مطالب تئوري و عملي تقسيم نمود.

 

2-2-1 تفاوت ها و مزیت های سیستم سوخت رسانی انژکتوری نسبت به سیستم سوخت رسانی کاربراتوری

 • توزیع سوخت به اندازه لازم به کلیه سیلندرها :

به علت اینکه در سیستم‌های کاربراتوری، کاربراتور در وسط مانیفولد هوای ورودی قرار دارد، سوخت به طور یکنواخت به همه سیلندرها نمی‌رسد. ولی در سیستم‌های انژکتوری سوخت لازم برای هر سیلندر بطور مجزا توسط سوزن‌های انژکتور پشت سوپاپ ورودی آماده تحویل است. در ضمن در سیستم انژکتوری مشکل تغليظ سوخت در داخل سیلندر وجود ندارد.

 

 • خام سوزی کمتر در سیستم انژکتوری ( آلودگی کمتر ) :

به علت آنکه ارسال سوخت اندازه‌گیری و بسته به شرایط مختلف کارکرد موتور، به سیلندرها ارسال می‌گردد، گازهای خروجی ( Co – HC – NOX ) به حداقل می‌رسد.

 • راندمان حجمی موتور زیادتر است :

در سیستم‌های کاربراتور، گلوگاه يا ونتوری باعث می‌شود هوا به خوبی وارد کاربراتور نشود اما در سیستم انژکتوری هوا به مقدار لازم موجود است.

 • ارتفاع کوتاه‌تر موتور:
 • به علت حذف کاربراتور ارتفاع موتور کوتاه‌تر شده است.

  • نیاز به سیستم کنترل حرارت مانیفولد نمی‌باشد:

  در سیستم کاربراتوری به علت سردی هوا، سوخت ورودی به سیلندر در داخل مانیفولد به خوبی با هوا ترکیب نمی‌شود و به صورت بخار به داخل مانیفولد می‌چسبد و باعث بد روشن شدن خودرو می‌شود.

  • قدرت شتاب گیری خودروهای انژکتوری زیادتر است‌:

  در سیستم‌های انژکتوری سوخت همیشه و به صورت اتمیزه پشت سوپاپ ورودی فراهم است و آوانس بموقع و دقیق باعث بالا رفتن قدرت شتاب‌گیری می‌شود.

  • مصرف کمتر و بهینه سوخت‌:

  در سیستم انژکتوری به علت اندازه‌گیری دقیق و مداوم کلیه شرایط محیطی و قطع سوخت‌پاشی در حالت خود گردانی موتور، داغ شدن موتور یا در سرعت نهایی، مصرف سوخت به اندازه چشمگیری کاهش می‌یابد.

  • عمر بیشتر موتور:

  تنظیم دقیق و مداوم آوانس جرقه زنی و تنظیم کارکرد موتور بطور دائم در سیستم انژکتوری، عمر قطعات داخلی موتور را بالا می برد.

  • قابلیت استارت بهتر در هوای سرد :

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file376_1754389_8043.zip608.3k

دانلود تحقيق جامع وکامل پيرامون آشنایی با جوشکاری مقاومتی فرمتdoc

  دانلود تحقيق جامع وکامل پيرامون آشنایی با جوشکاری مقاومتی 11صفحه چکيده محتواي فايل:   آشنائی با جوشکاری مقاومتی     کلیه جوش های مقاومتی بر این اساس استوارند که وقتی یک جریان الکتریکی بخواهد از فلزی عبور کند , مقاومت فلزدر برابر عبور این جریان , آن را گرم خواهد کرد. با اعمال جریان کافی ، دمای ایجاد شده در فلز به حدی می رسد که باعث ذوب آن گردیده و جوشکاری را ممکن می س ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود تحقيق جامع وکامل پيرامون مطالعه اثرات تداخلي روي در جذب و انتقال آهن فرمتdoc

دانلود تحقيق جامع وکامل پيرامون مطالعه اثرات تداخلي روي در جذب و انتقال آهن   106صفحه چکيده محتواي فايل:   مطالعه اثرات تداخلي روي در جذب و انتقال آهن 106صفحه 1-1 متابولسيم روي 1-1-1 پيشگفتار در طبیعت دهها عنصر وجود دارند که با مقاديري هر چند اندک، در بدن موجودات زنده اعمال و وظایف بسیار حیاتی را انجام می دهند و همچنین وجود این عناصر در رژیم غذایی موجدات زنده برای رشد و ابقاء حیات ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی درشركت ريخته‌گري ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول)فرمتdoc

دانلود گزارش کارآموزی درشركت ريخته‌گري ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) 25صفحه چکيده محتواي فايل:   موضوع پروژه: ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) محل انجام پروژه: شركت ريخته‌گري دقيق پولادير و پارس كاراماشين   مقدمه: در دنياي امروز، تمام سازمانها فقط يك هدف دارند، كه البته منظور از اين هدف اغلب تفكرات سازماني است به تعالي سازمان و حفظ بقاي سازمان مي‌انجامد و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه طراحي لباس فرمتdoc

دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه طراحي لباس 23صفحه چکيده محتواي فايل:       آموزشگاه طراحي لباس  گلشن صبا مقدمه : تا آنجا كه تاريخ نشان مي‌دهد، هميشه انسان لباس مي پوشيده است ولي البته در طول تاريخ با گذشت زمان و با تفاوت مكانها لباس فوق العاده متنوع و متفاوت بوده است. در گذشته بيشتر لباس به عنوان حفظ سرما و گرما و نيز زينت و تجمل مورد استفاده قرار مي‌گرفته ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه